Якщо ви прагнете до кар’єрного росту, то вам точно слід вибрати професію маркетолога. Розробка концепції та рекомендацій, які теоретично зможуть допомогти у підвищенні продажів. Буває тільки замало знань і/або ресурсів. В першу чергу, потрібно мати абстрактне мислення. Потрібно вміти уявити щось по накиданнях, змоделювати ситуацію, вміти тримати в голові не тільки таблиці з цифрами, але і образи. Насправді, маркетолог повинен знати ДУЖЕ багато і з різних сфер.
- У будь-якому випадку, здобувати вищу освіту в сфері маркетингу чи ні – це суто ваше бажання і ваш вибір.
- А чим, власне, займаються маркетологи?
- Прогнозувати, аналізувати та здійснювати подальший контроль за подіями внутрішнього ринку в Україні.
- Також маркетолог може працювати з маркетинговому агентстві, яке надає послуги підприємствам, які мають власного відділу маркетингу.
- В обов’язок мерчандайзера входить також контроль терміну придатності і зняття складських залишків.
- Тому курси, а може, і додаткова освіта в цій частині не завадить.
Бо саме з цих предметів доведеться складати ЗНО, якщо ви прагнете вступити до спеціалізованого вишу. Так-так, без математики таки не обійтися (хоча ми чудово розуміємо, що вона далеко не всім дається легко!). Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання так, аби скласти його на високі бали?
Освітня програма «Маркетинг»
Здатність коректно застосовувати методи, прийоми та інструменти маркетингу. Здатність проведення досліджень на відповідному рівні. Сучасні універсальні та спеціалізовані інформаційні системи і програмні продукти, необхідні для прийняття та імплементації маркетингових управлінських рішень.
Вивчає їх рекламні проекти і думка споживачів. Потім у завдання маркетолога входить аналітична робота, він підсумовує отриману інформацію і розкладає її на складові грамотного піару. Виходячи з отриманих даних, маркетолог продумує ходи просування продукції компанії, на яку він працює.
Куди вступати на маркетолога? Трошки про професію та ЗВО, на які можна звернути увагу
Претенденти на статус доктора філософії також можуть пройти навчання «Маркетинг». За фахом маркетинг майбутні бакалаври можуть отримати кваліфікацію бізнес-аналітиків і промислових маркетологів. У магістрів вибір менший – лише освітня програма з промислового маркетингу. В рамках підготовки докторів філософії є такий напрямок, як маркетинг. Перевага ВНЗ і оволодіння професією в ньому – вузька спеціалізація і акцент на сферу промисловості. Саме в цьому сегменті маркетологи користуються особливо високим попитом.
Трейд-маркетолог (торговий маркетолог). Розробляє загальну концепцію просування торгових марок. Саме поняття трейд-маркетингу припускає комплексну діяльність по просуванню марки від виробника кінцевому споживачеві. Трейд-маркетинг менеджер – людина, яка здійснює загальний контроль і планування всіх пов’язаних з цим заходів.
Ким можуть працювати маркетологи?
В середньому «Маркетолог» в Україні заробляє грн. Це медіана заробітних плат за даними з 1687 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Маркетолог» і за схожими запитами-синонімами «Рекламіст», «Marketologist», «Спеціаліст з маркетингу» та ін. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку. Вміння використовувати інформаційні та цифрові технології в управлінні маркетинговою діяльністю підприємств різних галузей економіки.
На даному етапі ви повинні максимально проявляти себе творчо, постійно генеруючи ідеї. Таким чином, ви створюєте фундамент для подальшого підйому по кар’єрних сходах. Якщо ви відповідальний творча людина, якому не страшні стреси, та й з цифрами ви на «ти», то маркетолог – це не професія, а покликання для вас.
Яка освіта потрібна для маркетингу?
Розпочати кар’єру в маркетингу можна, можливо без вищої освіти Відсутність вищої освіти – Не вирок для початку кар’єри. Головне — освоїти необхідні навички та одразу застосовувати https://wizardsdev.com/vacancy/marketing-manager/ їх на практиці. Це можливо не лише в університеті, а й на професійних курсах. Приділяйте більше уваги вивченню математики, економіки, інформатики та англійської мови.
Перевірити, чи є у вас таке мислення досить легко (на простому рівні). Звичайно ж, є величезна кількість різних університетів в Європі, Америці та Австралії, які здійснюють підготовку майбутніх маркетологів і менеджерів. Туди можна вступити не обов’язково після школи. Можна отримати кваліфікацію «Бакалавр» в українському університеті, а вивчитися в магістратурі вже за кордоном. Оскільки в європейських ВНЗ передбачені різного роду стажування, то це чудова можливість добре зарекомендувати себе і залишитися в компанії будувати міжнародну кар’єру.
Commentaires récents